Valentýn v přípravné třídě

Natálie Dočková

• Natálie Dočková
  • Jana Valová

Děti se v přípravné třídě ponořily do kouzla lásky a přátelství během týdne věnovaného Valentýnu. Byl to týden plný radosti, kreativity a přátelství.

Naše třída byla plná barevných srdcí. Každý den byl věnován různým aktivitám spojeným s tématem Valentýna. Děti vytvářely originální Valentýnské přání pro maminky, vyjadřovaly své city a sdílely výjimečné okamžiky se spolužáky.

Týden Valentýna nám připomněl, že nejkrásnější věci v životě jsou ty, které sdílíme s ostatními. Bez ohledu na to, zda jsme prožívali Valentýn s přáteli nebo se prostě těšili ze společného času ve třídě, vytvořili jsme nezapomenutelné vzpomínky a posílili náš týmový duch.

Už se těšíme na další podobné akce, které nám přinesou radost a pohodu do naší přípravné třídy.