Článek

Září s novými kamarády

Profilová fotka

Simona Lefká

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Olga Tallová
  • Jana Kovaříková
  • Miluše Baránková
  • Dagmar Macková
#druzina

Během měsíce září se děti seznamovaly s novými kamarády, při různých aktivitách. Přivítali jsme prvňáčky a ostatní nové žáky. Pomohli jim se zorientovat ve školním i družinovém prostředí.

Díky hezkému počasí jsme trávili většinu času na čerstvém vzduchu. Děti si užívaly pohybové aktivity na školním hřišti. Zabavily se s míčem, s padákem a také relaxovaly na dekách. Letošním hitem se staly šnečí farmy, které si děti vybudovaly.

Seznamovací hry ve třídách nás naučily trpělivosti a komunikaci. Učili jsme se také pravidlům bezpečného chování. Výtvarné činnosti byly spojené s přicházejícím podzimem a ve tvoření budeme i nadále pokračovat. Našimi výrobky budeme zdobit prostory ŠD. I pro tento školní rok je připravena spousta zajímavých akcí a už teď se na ně moc těšíme.


Galerie