Článek

Malý chodec, velký chodec

Profilová fotka

Simona Lefká

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Miluše Baránková
  • Jana Kovaříková
  • Dagmar Macková
  • Olga Tallová
#druzina

Všichni jsme účastníci silničního provozu, proto jsme se s dětmi zaměřili na dopravní výchovu. Blížící se prázdniny jsou vhodný čas na procvičení znalostí dopravních značek, přecházení přes silnici a povinnosti cyklisty. V družinách proběhla nejdříve teoretická příprava, která byla zakončena na dopravním hřišti akcí Malý chodec, velký chodec. Starší spolužáci si vzali na starost mladší kamarády a pracovali společně s nimi. Dostali pracovní listy s opakováním všeho, co se v teorii naučili.

Oddělení p. vychovatelky Kovaříkové pořádalo ve spolupráci se ZŠ Okružní dopravní odpoledne. Naše hřiště se zaplnilo kolami, koloběžkami a pro děti byly připraveny různé soutěžní disciplíny.

Galerie