Článek

Domácí mazlíčci

Profilová fotka

Simona Lefká

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Olga Tallová
  • Miluše Baránková
  • Dagmar Macková
  • Jana Kovaříková
#druzina

Jedním z květnových témat byli domácí mazlíčci. Starší kamarádi si pro ty nejmenší děti připravili překvapení. Své mazlíčky jim přinesli ukázat a my jim za to chceme moc poděkovat.

Na výběr jich bylo opravdu hodně - od těch tradičních, které všichni známe, až po ty zcela jedinečné. V družině se objevili křečci, morčata, potkani, myši, králíci, ale také suchozemská želva, šneci a dokonce i papoušek. Děti se dozvěděly různé zajímavé informace o tom, jak se o různá zvířátka starat, čím je krmit a jakou potřebují podestýlku. Vše jsme si mohli prohlédnout na vlastní oči. Děti si své přednášky ještě obohatily o různé zajímavosti a své chovatelské zkušenosti.

Překvapení se opravdu povedlo, děti byly se zvířátek unešené. Některé děti byly zvířaty tak fascinovány, vůbec se jich nemohly nabažit. Ještě před rozloučením se zvířecími kamarády se děti potěšily pohlazením jejich hebké srsti. Na tento den budeme všichni dlouho vzpomínat...

Galerie