Článek

Záhadná a drsná Namibie

Profilová fotka

Simona Lefká

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Olga Tallová
  • Miluše Baránková
  • Jana Kovaříková
  • Dagmar Macková
#druzina

Cestovatelská výprava manželů MOTANI nás tentokrát zavedla do Namibie. Ve svém nejnovějším dokumentu se s námi podělili o své zážitky a dobrodružství z afrických cest. Přesvědčili nás o tom, že tato země, kde údajně ´´ nic není ´´, je úžasná, tajemná, nebezpečná a hýří všemi barvami. Navštívili jsme například město, kde se těží drahokamy a seznámili se s kmeny Herero a Himba. Uchvátila nás jejich vstřícnost, mlaskavá řeč, ale také úprava vlasů a kůže červenou hlínou. Cestování bylo zakončeno, jako každoročně, kvízem s odměnami a možností si zakoupit různé upomínkové předměty. Na Namibii budeme dlouho vzpomínat...

Galerie