Článek

Cambridgeské zkoušky

Profilová fotka

Mgr. Bc. Iva Fidlerová

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Ve spolupráci s jazykovou školou Hello, nabízíme našim žákům možnost vykonání mezinárodní zkoušky z anglického jazyka. Jedná se o Cambridgeské zkoušky Young learners v úrovních Starters, Movers, Flyers a pro starší žáky jsou dále určeny: KET for schools a PET for schools. Zkoušky Cambridge jsou známé po celém světě a slouží jako hodnotný doklad potvrzující jazykovou znalost. Uznávají je univerzity, zaměstnavatelé, mnoho škol oceňuje úspěšné složení těchto zkoušek v přijímacím řízení navýšením počtu bodů.


Mladší děti ke zkouškám připravují paní učitelky Linda Bambušková a Olga Valášková v rámci kroužku Angličtina. Starší žáci se připravují pod vedením paní učitelky Ivy Fidlerové v rámci běžných hodin a povinně volitelného předmětu Konverzace.


Galerie