Článek

Spolupráce s Okresním mysliveckým spolkem

Profilová fotka

Mgr. Jitka Hájková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Mgr. Jitka Hájková

Ve středu 20. 10. 2021 sovičky z 2. A navázaly na projektovou spolupráci z předešlého roku s lektorkou myslivosti a lesní pedagogiky Ing. Karlou Hynštovou (pro děti pouze Kajkou). Poněvadž potřebují zvířata v zimě dostatek lesních plodů, tak jsme se i my na tom podíleli, a přinesli jsme si na hodinu kaštany, které jsme nasbírali již dříve a před návštěvou je ve škole usušili. Některé děti také donesly čerstvé kaštany, které sbíraly společně s rodiči. Doufáme, že jsme zvířátkům alespoň trochu tímto malým obnosem pomohli.


Náplní projektového dne bylo zopakování si myslivecké mluvy, sdělení si prázdninových zážitků dětí, připomenutí si lesních plodů a zvířecích rodinek.

Následně se děti společně podílely na vytvoření pracovního listu s názvem Myslivecký den, ve kterém využily znalosti z předešlých lekcí a zopakovaly si matematickou řadu do 100. Navíc, kdo ve spojovačce čísel nechyboval, dostalo se mu odměny v podobě krásného obrázku zajíce.


Den jsme si zpestřili zábavou na zahradě, ale také hrou na veverky v parku.

Již teď se těšíme na další brzká shledání.

Galerie