Kdo si hraje, nezlobí...

• Miluše Baránková
  • Jana Kovaříková
#druzina

Začátek školního roku byl pro všechny plný nových zážitků a očekávání. Společně jsme zavzpomínali na prázdninová dobrodružství.

Od září 2021 se rozšířila naše školní družina o nové děti, které navštěvují přípravnou třídu. Zejména starší děti pomáhaly s adaptací těch nejmenších.

První týdny ve škole se děti seznamovaly s novými kamarády, režimem a pravidly školní družiny. Žáci si každoročně stanovují pravidla chování v jejich odděleních.

Díky krásnému počasí jsme mohli trávit většinu času venku. Děti si užívaly různé sportovní aktivity, ale také odpočinek na dekách v trávě. Školní hřiště se tak stalo centrem zábavy.

Září bylo velmi krásné a aktivní. V říjnu nás čeká spousta podzimního tvoření z přírodního materiálů, kterými si vyzdobíme naše družiny.

Přejeme všem hezký a pohodový školní rok 2021/2022.