Fotbal to je hra

Dne 23. 9. 2021 se žáci 2. A vydali na sportovní akci, kterou pořádal FC Slavoj Olympia Bruntál - Můj první gól. Zde se žáci pod vedením zkušených trenérů zapojili do fotbalové školičky. Góly, přihrávky, slalom s míčem, běh, rychlostní hry a mnohé další sportovní aktivity žáky zaměstnaly na celou hodinu.

Odměnou jim byl nejen zážitek, ale i drobnost, kterou obdrželi. Také jim pití i čokoláda dodala novou energii.

Tu žáci potřebovali na sběr kaštanů. A že jich nebylo málo!

Druhý den, již ve školní třídě, jsme si povídali o podzimních plodech. Zvládli jsme i kaštánkovou matematiku a přečetli si krátký podzimní příběh. A protože máme ruce šikovné, vyrobili jsme kaštanová zvířátka i papírového kaštánka.

Kaštany poneseme na Okresní myslivecký spolek, se kterým rádi spolupracujeme a lesní zvířátka si na nich v zimě jistě pochutnají.

Nebáli jsme se mluvit i do kamery.