Článek

Region očima mladých – fotografická soutěž

Profilová fotka

Mgr. Jiří Mazal

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Představujeme soutěž Region očima mladých – fotografická soutěž, kterou realizujeme ve spolupráci s prudnickým střediskem kultury v Polsku.

Tento projekt vznikl v roce 2016 a v září letošního roku vyhlašujeme již pátý ročník.

Patronem naši soutěže je uznávaný fotograf Jindřich Štreit a dále pak pravidelně získává záštitu České federace fotografického umění, kdy třem nejlepším fotografům celé soutěže udělujeme medaili této federace. Soutěž má čtyři tématické celky. Do každého tématu mohou mladí fotografové zaslat až tři fotografie, celkem tedy 12 do celé soutěže. Soutěž je určena pro děti 7., 8., a 9. tříd základních škol, středních škol a gymnázií s trvalým bydlištěm v regionu Bruntál a Prudnik.

V těchto dnech probíhá výstava vítězných fotografií IV.ročníku.

Galerie