Středa 24. dubna 2019
Svátek má:  Jiří

Společné sdílení

Nový školní rok je v oblasti preventivních programů a strategie školy zaměřen na posílení pozitivních vztahů ve třídách a to nejen ve vztahu žák – žák, ale i žák – učitel.
A to byl jeden důvodů zařazení programu „Klima třídy“ ve třetím ročníku, jehož první část byla realizována dne 11. září 2018.
S jeho dílčími aktivitami vstoupili pracovníci Nízkoprahového zařízení Open House Bruntál, o.p.s, mezi žáky a formou her se snažili podpořit a dále pak upevnit pozitivní vztahy.
Druhá část programu proběhne dne 18. září 2018.

Program je hrazen z projektu MŠMT.

12.9.2018 (zobrazeno: 1142)
Eva Mistrová


počet obrázků: 15
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Velikonoční prázdniny

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna 2019.

Konzultační odpoledne


V úterý 23. dubna 2019 proběhne konzultační odpoledne od 15:30 do 17:30 hod.
Školní časopis