Sobota 16. února 2019
Svátek má:  Ljuba

Společné sdílení

Nový školní rok je v oblasti preventivních programů a strategie školy zaměřen na posílení pozitivních vztahů ve třídách a to nejen ve vztahu žák – žák, ale i žák – učitel.
A to byl jeden důvodů zařazení programu „Klima třídy“ ve třetím ročníku, jehož první část byla realizována dne 11. září 2018.
S jeho dílčími aktivitami vstoupili pracovníci Nízkoprahového zařízení Open House Bruntál, o.p.s, mezi žáky a formou her se snažili podpořit a dále pak upevnit pozitivní vztahy.
Druhá část programu proběhne dne 18. září 2018.

Program je hrazen z projektu MŠMT.

12.9.2018 (zobrazeno: 837)
Eva Mistrová


počet obrázků: 15
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis