Středa 24. dubna 2019
Svátek má:  Jiří

Basket na ZŠ Cihelní

V rámci naší úspěšné spolupráce s basketbalovým klubem SK Bruntál se ve středu 7. 9. 2016 uskutečnilo ve sportovní hale basketbalové dopoledne.
Děti druhých až pátých tříd si mohly vyzkoušet basketbalový trénink, zasoutěžit si o drobné odměny, zhlédnout krátké utkání svěřenců SK Bruntál. Na hřišti se objevili baskeťáci, kteří jsou nebo byli žáky této školy. V průběhu října se pak podobné setkání uskuteční i s prvňáčky této školy.
Žáci naší školy, kteří budou navštěvovat družinu, budou mít možnost navštívit basketbalový kroužek určený přímo pro ně a v případě, že je basket osloví, se mohou stát členy basketbalového týmu SK ZŠ Cihelní Bruntál, který vstupuje do letošní sezóny.

Těšíme se na vás!

2.9.2016 (zobrazeno: 4703)
Václav Severa, tř. učitelé 2. - 3. tříd


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Velikonoční prázdniny

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna 2019.

Konzultační odpoledne


V úterý 23. dubna 2019 proběhne konzultační odpoledne od 15:30 do 17:30 hod.
Školní časopis