Sobota 16. února 2019
Svátek má:  Ljuba

Basket na ZŠ Cihelní

V rámci naší úspěšné spolupráce s basketbalovým klubem SK Bruntál se ve středu 7. 9. 2016 uskutečnilo ve sportovní hale basketbalové dopoledne.
Děti druhých až pátých tříd si mohly vyzkoušet basketbalový trénink, zasoutěžit si o drobné odměny, zhlédnout krátké utkání svěřenců SK Bruntál. Na hřišti se objevili baskeťáci, kteří jsou nebo byli žáky této školy. V průběhu října se pak podobné setkání uskuteční i s prvňáčky této školy.
Žáci naší školy, kteří budou navštěvovat družinu, budou mít možnost navštívit basketbalový kroužek určený přímo pro ně a v případě, že je basket osloví, se mohou stát členy basketbalového týmu SK ZŠ Cihelní Bruntál, který vstupuje do letošní sezóny.

Těšíme se na vás!

2.9.2016 (zobrazeno: 4441)
Václav Severa, tř. učitelé 2. - 3. tříd


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis