Středa 16. ledna 2019
Svátek má:  Ctirad

Sněhuláčci bambuláčci

Tradiční setkání žáků naší školy a dětí z MŠ Pionýrská mělo proběhnout před Vánoci 2017. Epidemie neštovic však tomu zabránila.

Dne 29. ledna 2018 měli žáci osmé B možnost nahlédnout do třídy „středňáčků“ v mateřské škole a strávit tak dopoledne v prostředí plném her, hraček, zábavy i se vzpomínkou na vánoční rejdění. Venku už probleskovalo sluníčko, které by rádo oznámilo příchod jara, ale my jsme společně zhlédli ještě vánoční besídku dětí promítnutou z DVD a vyráběli papírové sněhuláky.

Posezení u svačinky se společným vyprávěním mezi školáky a dětmi se příjemně přeneslo do vzájemné spolupráce při malování, stříhání a lepení jedinečných sněhuláků a vloček.

Závěrečná výzdoba ledové kry sněhuláky bambuláky a stromečku vločkami měla připomenout, že zima ještě nekončí a můžeme se těšit na zimní sporty.

Další setkání bude na naší škole. Těšíme se na nové zážitky!

31.1.2018 (zobrazeno: 1058)
Lenka Ringlová


počet obrázků: 13
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Školní časopis