Sobota 17. března 2018
Svátek má:  Vlastimil

Mladí cyklisté vyjeli

V úterý 2. května 2017 se konala již tradiční "Dopravní soutěž mladých cyklistů", kterou pořádá Městský úřad Bruntál. K prezenci se dostavilo 7 družstev z různých škol z města Bruntálu a okolí.

Ve čtyřech disciplínách prokázali soutěžící své teoretické i praktické znalosti z dopravní výchovy, první pomoci a jízdě na jízdním kole.

Naši mladí cyklisté, ve složení - Vojtěch Frank, Jaroslav Renda, Kateřina Remešová, Sára Navrátilová, vybojovali skvělé druhé místo a postup do okresního kola.

Jako lev bojovalo družstvo našich mladých cyklistů v okresním kole dopravní soutěže, která se konala 10. května 2017 v Krnově. Po vyčerpávajícím boji na dopravním poli obsadili naši reprezentanti krásné páté místo.

Všem moc blahopřejeme.

16.5.2017 (zobrazeno: 2705)
Jiří Mazal


počet obrázků: 21
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do prvních tříd


Zápis do prvních tříd proběhne v pátek 6. dubna 2018 od 14:00 do 17:00 a v sobotu 7. dubna 2018 od 8:00 do 11:00.

Více informací naleznete zde.
Školní časopis