Čtvrtek 24. května 2018
Svátek má:  Jana

Jarní Vídeň

Po dvou letech se naši žáci opět vydali do města na Dunaji – Vídně. Naše exkurze začala u Technických služeb Bruntál, odkud jsme 17.5.2017 s malým zpožděním vyjeli směrem Olomouc - Brno – Vídeň.

Po cestě nás čekala řada uzávěrek a jiných dopravních omezení, takže jsme až po poledni vystoupili v centru Vídně. Nejprve jsme si prošli historické centrum, nahlédli do chrámu sv. Štěpána, pokračovali dále k Hofburgu, na náměstí Marie Terezie, zastavili jsme se u sochy Mozarta.

Poté jsme se přesunuli k Schönbrunnu, kde jedna část žáků zamířila do známé vídeňské zoo a druhá na prohlídku zámku. Vzhledem k časové tísni jsme nakoupili poslední drobnosti a nafotili poslední fotografie a vydali se na cestu zpět domů.

19.5.2017 (zobrazeno: 3141)
Václav Severa, Zdenka Repková


počet obrázků: 27
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Setkání budoucích prvňáčků

Ve středu 23. května 2018 proběhne setkání budoucích prvňáčků.

Třídní schůzky


Ve čtvrtek 7. června 2018 budou třídní schůzky.

Jarmark

V pátek 8. června 2018 Vás srdečně zveme na školní Jarmark.
Školní časopis