Sobota 17. března 2018
Svátek má:  Vlastimil

Jarní Vídeň

Po dvou letech se naši žáci opět vydali do města na Dunaji – Vídně. Naše exkurze začala u Technických služeb Bruntál, odkud jsme 17.5.2017 s malým zpožděním vyjeli směrem Olomouc - Brno – Vídeň.

Po cestě nás čekala řada uzávěrek a jiných dopravních omezení, takže jsme až po poledni vystoupili v centru Vídně. Nejprve jsme si prošli historické centrum, nahlédli do chrámu sv. Štěpána, pokračovali dále k Hofburgu, na náměstí Marie Terezie, zastavili jsme se u sochy Mozarta.

Poté jsme se přesunuli k Schönbrunnu, kde jedna část žáků zamířila do známé vídeňské zoo a druhá na prohlídku zámku. Vzhledem k časové tísni jsme nakoupili poslední drobnosti a nafotili poslední fotografie a vydali se na cestu zpět domů.

19.5.2017 (zobrazeno: 3003)
Václav Severa, Zdenka Repková


počet obrázků: 27
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do prvních tříd


Zápis do prvních tříd proběhne v pátek 6. dubna 2018 od 14:00 do 17:00 a v sobotu 7. dubna 2018 od 8:00 do 11:00.

Více informací naleznete zde.
Školní časopis