Sobota 25. května 2019
Svátek má:  Viola

Drogy nejsou správná volba

Drogy – slovo, které v naší společnosti vzbuzuje nejrůznější emoce. Strach, euforii, odpor, touhu experimentovat a spoustu dalších, které člověka přivedou na jinou životní cestu, ze které často není návratu.
Žáci osmého ročníku měli ve dnech 24. 9. a 25. 9. 2018 možnost nahlédnout na tuto tématiku pod vedením okresního metodika prevence Mgr. S. Tomana.
Formou otevřené komunikace sdíleli své znalosti, postoje a měli příležitost získat odpovědi na zajímavé a zvídavé otázky. Důsledkem užívání nejrůznějších návykových látek bývá změna prožívání, vnímání i chování. Při prvním experimentování má uživatel pocit, že vše má absolutně pod kontrolou. Bohužel je třeba mít na paměti, že drogy mohou vyvolat návykové užívání nebo závislost.
Na vstupní přednášku navázala Bc. P. Jiroušková, pracovnice OTP PČR Bruntál, která dětem poskytla 4. 10 2018 jiný pohled na drogovou tématiku a to optikou zákona.

7.10.2018 (zobrazeno: 930)
Eva Mistrová


počet obrázků: 7
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Školní časopis