Pondělí 25. března 2019
Svátek má:  Marián

Den otevřených dveří 2018

Ve čtvrtek 8. března se u nás konal Den otevřených dveří. Tematicky byl zaměřen na přírodu. Příroda nám umožňuje poznat svět a pochopit všechny  jeho zákonitosti. Příroda je pro všechny.  Jejím pozorováním  se nám celý svět otevře jako kniha. Když se do ní ponoříme, začneme chápat vše kolem nás. Stačí jen pozorně vnímat, zkoumat, poslouchat. V naší škole to moc dobře víme. Ti, kteří nás navštívili, se seznámili s naší školou, v dílnách si tvořili, zpívali, modelovali, lepili a prohlédli si školu.                          

Věříme, že se "návštěvníkům" v naší škole líbilo a odcházeli ze Dne otevřených dveří s úsměvem na tváři a s dobrým pocitem.

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a těšíme se na Vás. Užívejte si první jarní dny a nezapomeňte pozorovat probouzející se přírodu.

13.3.2018 (zobrazeno: 1363)
Blanka Drabová, Jiří Mazal


počet obrázků: 15
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis